KKK

Kasutajatele

Veebikeskkond, kus igaühel on võimalus osta elektroonilisel kujul õppematerjale. «Töölehed lastele» pakub laias valikus õppematerjale, mis hõlmavad nii lasteaia kui ka kõikide põhikooli ainete valdkondi.

Õppematerjale pakuvad peamiselt pedagoogid.

Töölehed lastele tellimine on väga lihtne. Pärast soovitud toodete ostukorvi lisamist saad oma tellimuse kinnitada, vajutades “Esita tellimus” nuppu.

Saad mugavalt luua kliendikonto, mis võimaldab sul tellimisprotsessi ajal automaatselt sisse logida.

Seejärel järgneb kolmeastmeline tellimisprotsess (aadress – makseviis – kinnitus), mille käigus saad oma tellimuse lõplikult esitada.

Pärast ostu sooritamist tulevad digitaalsed õppematerjalid automaatselt Sinu poolt sisestatud meili aadressile, kust neid saab alla laadida. Õppematerjali saab alati kätte ka oma konto alt.

Pärast igat tellimust saadame sulle tellimuskinnituse, milles on tellitud allalaetavad materjalid ja tellimuse info.

Kui logid sisse oma kliendikontosse, leiad vasakust rippmenüüst lahtrist “Tellimused” kõik sinu varasemaid tellimusi.

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks. Pakume pangalingi kaudu maksmist Swedbank, SEB, Luminor, LHV ning Coop panga klientidele. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse sind peale tellimuse vormistamist sinu poolt valitud internetipanka. Sulle kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnita makse ning vajuta seejärel nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. 

On võimalus lisada arve e-arvekeskkonda.

Selleks on vaja saata info@minutarklaps.ee ostu soov ja andmed:

  • arve saaja ja maksja andmed (asutuse või valla nimetus, aadress ja registrikood).
  • tellija andmed (ees-ja perekonna nimi, telefon või e-post)

Õpetajatele

  1. Vali «Minu konto» ja loo endale konto
  2. Mine «Minu konto» ja loo õppepood. 
  3. Täida taotluseks vajalikud väljad. Palun kontrolli, et kõik andmed oleksid õiged.
  4. Saada taotlus ja oota, seni kuni konto on kinnitatud. Alles siis saad tooteid lisada.

Veebilehel pole määratud fikseeritud igakuist tasu. Maksmiseks on vajalik ainult müügist teenitud summa. Platvormitasu, mis on 20%, arvutatakse automaatselt maha iga müügi pealt. Minimaalne väljamaksesumma on 15 eurot.

Selleks, et müüa veebilehel digitaalset õppematerjali on vajalik ettevõtte või ettevõtluskonto olemasolu, mille avamiseks saab tasuta pöörduda LHV panga poole: https://www.lhv.ee/et/ettevotluskonto.

Ettevõtluskonto omanikul ei ole vajalik arveid esitada. Kui müüdud summa ületab 15€ saate teha väljamakse taotlust (konto jaotuses “Väljamaksed”). Pärast seda toolehedlastele.ee teeb teie arvelduskontole 1-2 tööpäeva jooksul taotletud summale väljamakse.

 
 
Tooted 0 Lemmiklist 0 Ostukorv
Main Menu
Ostukorv(0)

Ostukorv on tühi. Ostukorv on tühi.